Новий веб-сайт Асоціації неонатологів України - https://neonatology.org.ua. Сайт працює в тестовому режимі. Орієнтовна дата запуску - початок 2018 року.

Усі свіжі та актуальні матеріали шукайте в розділі "Новини" на нашому новому сайті та на сторінці Асоціації в мережі Facebook

За  підтримки Асоціації неонатологів України 12-15 жовтня 2017 року представники асоціації професора Похилько В.І., Ковалева О.М. (Полтава) і Воробьева О. В. (Київ) взяли участь і виступили з усною доповіддю групи авторів на КОНГРЕСІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ АКАДЕМІЇ ПЕДИАТРИЇ (Словенія, м. Любляна) на тему: «Клінічні, інфекційні та біохімічні характеристики артеріальної гіпотензії у недоношенных новорожденных з ранніми бактеріальними інфекціями».


На конгресі були представлені наступні напрямки педіатрії: підліткова медицина, неонатологія, алергологія та імунологія, нефрологія, медицина критичних станів та екстренної медичної допомоги, ендокринологія та діабет, тропічні захворювання у дітей, гастроэнтерологія і харчування, первинна медична допомога, генетичні та метаболічні захворювання та ожиріння, гематологія і онкологія, ревматологія, дитяча кардіологія.
Теми майстер-курсів: інфекційні поразки костей, туберкульоз у дітей, вірусні інфекції, вроджена цитомегаловірусна інфекція, нові інфекційні загрози (Ебола та Зіка), внутрішньошкірні інфекції стрептококка групи А, рецидивуючі інфекції, сепсис (нові установки), кліщові інфекції, вакцини, ведение бактеріальних інфекцій, інфекції в неонатології, дитяча кардіологія.


В конгресс приймали участь більше 1000 представників 24 країн світу