Новий веб-сайт Асоціації неонатологів України - https://neonatology.org.ua. Сайт працює в тестовому режимі. Орієнтовна дата запуску - початок 2018 року.

Усі свіжі та актуальні матеріали шукайте в розділі "Новини" на нашому новому сайті та на сторінці Асоціації в мережі Facebook

За підтримки Асоціації неонатологів України професора Воробйова О.В. (м. Київ) і Чуйко М.М. (м. Львів) прийняли участь у роботі XIII Світового Конгресу з перинатальної медицини, який відбувся 26-29 жовтня 2017 року у місті Белград (Сербія). Конгрес об'єднав фахівців з усіх сфер перинатальної, неонатальної, акушерської, педіатричної, перинатальної патології, дитячої хірургії, дитячої кардіології та генетики з усього світу.

На конгресі були представлені доповіді спікерів з 26 країн світу за наступними напрямками перинатальної медицини:

  1. Неонатальні аспекти: сепсис, внутрішньоутробні інфекції, перинатальна гіпоксія та асфіксія при народженні, проблеми респіраторної підтримці та харчування новонароджених, виходжування передчасно народжених дітей та інш.
  2. Прогнозування і попередження загибелі плоду.
  3. Запобігання передчасних пологів.
  4. Кесарів розтин: дилема.
  5. Моделі навчання в акушерстві.
  6. Масив і SNP для скринінгу.
  7. Молекулярна генетика в перинатальній медицині і інші.

На Конгресі поглибили знайомство з Президентом неонатального і перинатального товариства Європейського Союзу доктором Мануелем Санчез Луною, який готовий до співпраці з неонатологами України. Відвідали відділення інтенсивної терапії новонароджених центрального пологового будинку у м. Белград. Ознайомилися з роботою даного відділення.