Новий веб-сайт Асоціації неонатологів України - https://neonatology.org.ua. Сайт працює в тестовому режимі. Орієнтовна дата запуску - початок 2018 року.

Усі свіжі та актуальні матеріали шукайте в розділі "Новини" на нашому новому сайті та на сторінці Асоціації в мережі Facebook

16 грудня 2017 року у місті Києві відбудеться розширене засідання Правління Асоціації неонатологів України та науково-практична конференція «Резерви зниження інвалідності у дітей, що народились передчасно, та дітей з груп ризику».

До участі у заході запрошуються керівники регіональних відділень та представництв Асоціації неонатологів України, головні позаштатні спеціалісти обласних управлінь охорони здоров’я з питань неонатології, завідувачі та професорсько-викладацький склад профільних кафедр педіатрії, неонатології та анестезіології.

Провідні неонатологи світу поділилися досвідом з українськими лікарями в рамках 9-ї конференції програми «Колиски надії» Фонду Віктора Пінчука

За підтримки Асоціації неонатологів України професора Воробйова О.В. (м. Київ) і Чуйко М.М. (м. Львів) прийняли участь у роботі XIII Світового Конгресу з перинатальної медицини, який відбувся 26-29 жовтня 2017 року у місті Белград (Сербія). Конгрес об'єднав фахівців з усіх сфер перинатальної, неонатальної, акушерської, педіатричної, перинатальної патології, дитячої хірургії, дитячої кардіології та генетики з усього світу.

15.11.2017 о 13.00-15.00 відбулась онлайн-конференція "Вакцинація недоношених дітей".

Детальна інформація про конференцію представлена в інформаційному листі, програмі та матеріалах конференції.

Інформаційний лист

Програма та матеріали

онлайн конференції "Вакцинація недоношених дітей"

 

17.10.2017 г. в пресс-центре  информационного агентства «УНИАН» состоялась пресс-конференция, посвященная сотрудничеству Национальной академии медицинских наук Украины, Ассоцации  неонатологов Украины и Китайской Торговой Ассоциации.

 В рамках Меморандума о сотрудничестве между Китайской Торговой Ассоциацией, Национальной академией медицинских наук Украины и Ассоциацией неонатологов Украины, при поддержке Посольства Китайской Народной Республики в Украине, врачи неонатологи из 5 областей Украины (Полтавская, Винницкая, Ивано-Франковская, Николаевская, Львовская) успешно приняли участие в тренинговом курсе «Training Course on Neonate and Preterm Baby Treatment for Developing Countries in 2017 ». В период с 20 июля по 13 сентября 2017 украинские специалисты прошли обучение в ведущей китайской детской клинике - Hunan Children's Hospital (Changsha).